Browsing by Author Єнікєєв, О. Ф.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 9 of 9
Issue DateTitleAuthor(s)
2009Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисциплін "Мікросхемотехніка та мікропроцесорні пристрої", "Електроніка та мікросхемотехніка"Гладіков, В. В.; Єнікєєв, О. Ф.
2013Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Автоматика та автоматизація устаткування вагонів та технологічних процесів"Єнікєєв, О. Ф.; Захаренков, Д. Ю.
2014Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Методи розрахунків пристроїв перетворювальної техніки"Єнікєєв, О. Ф.; Яровий, Р. О.
2014Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Інформаційні технології у системах електропостачання"Борисенко, А. М.; Єнікєєв, О. Ф.; Яровий, Р. О.
2010Методичні вказівки до лабораторних занять з дисципліни "Теоретичні основи електротехніки" для студентів спеціальностей "Електричний транспорт" і "Електричні системи та комплекси" заочної форми навчанняЄнікєєв, О. Ф.; Рудской, О. І.
2009Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни "Електротехніка" для студентів заочної форми навчанняАбрамська, І. Б.; Єнікєєв, О. Ф.
2009Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни "Моделювання систем ЕРС на ЕОМ"Єнікєєв, О. Ф.; Фроленко, А. П.; Яровий, Р. О.
2012Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни "Мікропроцесорна техніка" для студентів заочної форми навчанняЄнікєєв, О. Ф.; Захаренков, Д. Ю.; Шлак, Т. С.
2014Методичні вказівки до лабораторних робіт та практичних занять з дисципліни "Теорія автоматичного керування"Абрамська, І. Б.; Єнікєєв, О. Ф.; Щербак, Я. В.