Browsing by Author Ананьєва, О. М.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 20 of 36  next >
Issue DateTitleAuthor(s)
2016Аппроксимация функции правдоподобия аддитивной смеси сигнала и двухкомпонентной помехиАнаньева, Ольга Михайловна; Давиденко, Михаил Георгиевич; Бабаев, Михаил Михайлович; Ананьєва, О. М.; Давиденко, М. Г.; Бабаєв, М. М.; Аnan’yevа, О. М.; Davidenko, M. G.; Babaev, М. М.
2018Види завад, що діють у каналі зв'язку систем залізничної автоматикиАнаньєва, О. М.; Ananieva, O. M.
2014Двополюсники. Чотириполюсники електричні лінії. Електричні фільтри : методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Електротехніка та електромеханіка"Ананьєва, О. М.; Давиденко, М. Г.; Зінченко, О. Є.
2012Завдання на контрольні роботи 1 і 2 з методичними вказівками до їх виконання з дисципліни "Електротехніка» для студентів спеціальності «Вагони» та з дисципліни «Електротехніка, електроніка та електропостачання" для студентів спеціальності "Теплоенергетика" заочної форми навчанняПрилипко, А. А.; Ананьєва, О. М.
2015Завдання та методичні вказівки до виконання контрольної роботи №3 з дисципліни "Електротехніка та електромеханіка" для студентів спеціальності "Автоматика та автоматизація на транспорті" заочної форми навчанняАнаньєва, О. М.; Давиденко М. Г.
2019Лінеаризація математичної моделі тягового привода моторвагонного рухомого складуАнаньєва, О. М.; Бабаєв, М. М.; Блиндюк, В. С.; Ananieva, О.; Babaiev, М.; Blyndiuk, V.
2016Математическая модель двухкомпонентной аддитивной помехи в виде марковского процессаАнаньева, Ольга Михайловна; Давиденко, Михаил Георгиевич; Бабаев, Михаил Михайлович; Ананьєва, О. М.; Давиденко, М. Г.; Бабаєв, М. М.; Аnan’yevа, О. М.; Davidenko, M. G.; Babaev, М. М.
2018Методичні вказівки до виконання контрольної роботи з дисципліни «Тягові електричні машини»Карпенко, Н. П.; Давиденко, М. Г.; Ананьєва, О. М.; Сушко, Д. Л.; Бабаєв, М. М.
2020Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисциплін "Електротехніка та електромеханіка", "Теоретичні основи електротехніки та електромеханіки". Розділ "Електричні машини"Ананьєва, О. М.; Бабаєв, М. М.; Блиндюк, В. С.; Карпенко, Н. П.
2010Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Електротехніка та електромеханіка". Ч. 1Бабаєв, М. М.; Давиденко, М. Г.; Ананьєва, О. М.
2013Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Електротехніка та електромеханіка". Ч. 2Бабаєв, М. М.; Давиденко, М. Г.; Ананьєва, О. М.
2016Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Теоретичні основи електротехніки та електромеханіка"Бабаєв, М. М.; Давиденко, М. Г.; Ананьєва, О. М.
2016Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Теоретичні основи електротехніки та електромеханіка"Ананьєва, О. М.; Давиденко, М. Г.
2010Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Теорія електричних кіл і сигналів" для студентів спеціальності "Телекомунікаційні системи та мережі" денної форми навчання. Ч. 1Давиденко, М. Г.; Ананьєва, О. М.
2012Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Теорія електричних кіл" для студентів спеціальності "Сеціалізовані комп’ютерні системи" денної форми навчання. Ч. 2Давиденко, М. Г.; Ананьєва, О. М.
2010Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Теорія електричних кіл" для студентів спеціальності "Спеціалізовані комп’ютерні системи" денної форми навчання. Ч. 1Давиденко, М. Г.; Ананьєва, О. М.
2011Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни “Електротехніка та електромеханіка” для студентів спеціальності “Автоматика та автоматизація на транспорті”, з дисципліни “Теорія електричних кіл” для студентів спеціальності “Спеціалізовані комп’ютерні системи”, з дисципліни “Теорія електричних кіл і сигналів” для студентів спеціальності “Телекомунікаційні системи та мережі” заочної форми навчання. Ч.1Давиденко, М. Г.; Блиндюк, В. С.; Ананьєва, О. М.
2012Методичні вказівки до виконання практичних занять з дисципліни "Електротехніка та електромеханіка" для студентів спеціальностей "Автоматика та автоматизація на транспорті", "Спеціалізовані комп’ютерні системи", "Телекомунікаційні системи та мережі" всіх форм навчанняБабаєв, М. М.; Блиндюк, В. С.; Давиденко, М. Г.; Ананьєва, О. М.
2009Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни "Електротехніка" для студентів неелектротехнічних спеціальностей будівельного факультету. Ч. ІІПрилипко, А. А.; Ананьєва, О. М.; Сіроклін, І. М.; Прилипко, А. А.
2009Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни "Електротехніка" для студентів неелектротехнічних спеціальностей механічного факультету. Ч. ІІПилипенко, В. В.; Прилипко, А. А.; Ананьєва, О. М.; Сіроклін, І. М.