Browsing by Author Волошин, Д. І.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 17 of 17
Issue DateTitleAuthor(s)
2013Аналіз основних несправностей елементів автозчепного пристрою вантажних вагонів у експлуатаціїВолошин, Д. І.; Афанасенко, І. М.; Voloshin, D. I.; Afanasenko, І. М.
2015До питання підвищення надійності роботи виробничих підрозділів підприємств з ремонту вагонівВолошин, Д. І.; Волошин, Д. И.; Voloshin, D. I.
2018Методичні вказівки до курсової роботи з дисципліни «Організація виробництва та логістика на вагоноремонтних підприємствах»Волошин, Д. І.
2019Методичні вказівки до виконання контрольної роботи з дисципліни "Організація та планування виробництва"Волошин, Д. І.
2017Методичні вказівки до виконання практичних занять з дисципліни "Організація виробництва та логістика на вагоноремонтних підприємствах"Волошин, Д. І.
2014Методичні вказівки до виконання практичних робіт з дисципліни "Надійність та технічна діагностика ЗРС"Волошин, Д. І.; Перешивайлов, С. В.
2013Методичні вказівки до виконання розділу 'Охорона праці" дипломного проектуВолошин, Д. І.; Козодой, Д. С.; Волошина, Л. В.; Козодой, Н. В.
2009Методичні вказівки до курсової роботи з дисципліни "Організація виробництва та логістика на вагоноремонтних підприємствах"Волошин, Д. І.; Волошина, Л. В.
2020Методичні вказівки до практичних занять з дисципліни "Новітні технології та матеріали у вагонобудуванні"Волошин, Д. І.
2010Методичні вказівки до практичних занять з дисципліни "Організація вагоноремонтного виробництва"Волошин, Д. І.; Волошина, Л. В.
2012Методичні вказівки до практичних занять з дисципліни "Ресурсозберігаючі технології"Волошин, Д. І.; Волошина, Л. В.
2011Методологія інженерної праціВолошин, Д. І.; Волошина, Л. В.
2021Організація та планування виробництва в умовах вагоноремонтних підприємств. Ч. 1Волошин, Д. І.; Волошина, Л. В.
2019Особливості визначення рівня надійності виробничих систем з ремонту вагонівВолошин, Д. І.; Voloshin, D.
2013Розробка заходів з протидії заклинювання колісних пар вагонівВолошин, Д. І.; Носач, О. М.; Перешивайлов, С. В.; Voloshin, D. I.; Nosach, A. N.; Pereshyvajlov, S. V.
2019Удосконалення конструкції елементів важільної передачі рефрижераторного вагонаВолошин, Д. І.; Афанасенко, І. М.; Дерев’янчук, Я. В.; Voloshin, D.; Afanasenko, І.; Derevianchuk, Y.
2013Управління надійністю виробничих систем з ремонту вагонівВолошин, Д. І.; Voloshin, D. I.