Browsing by Author Давиденко, М. Г.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 20 of 36  next >
Issue DateTitleAuthor(s)
2012Аналіз впливу феромагнітної маси рухомої одиниці на індуктивні датчики систем залізничної автоматикиБабаєв, М. М.; Давиденко, М. Г.; Гребенюк, В. Ю.
2016Аппроксимация функции правдоподобия аддитивной смеси сигнала и двухкомпонентной помехиАнаньева, Ольга Михайловна; Давиденко, Михаил Георгиевич; Бабаев, Михаил Михайлович; Ананьєва, О. М.; Давиденко, М. Г.; Бабаєв, М. М.; Аnan’yevа, О. М.; Davidenko, M. G.; Babaev, М. М.
2018Використання методу кореляційного приймання у рейкових колахФлото, І. Є.; Давиденко, М. Г.; Floto, I. Ye.; Davidenko, M. G.
2014Двополюсники. Чотириполюсники електричні лінії. Електричні фільтри : методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Електротехніка та електромеханіка"Ананьєва, О. М.; Давиденко, М. Г.; Зінченко, О. Є.
2014Завдання та методичні вказівки до виконання контрольної роботи 1 з дисципліни "Електротехніка та електромеханіка" для студентів спеціальності "Автоматика та автоматизація на транспорті" заочної форми навчанняДавиденко, М. Г.; Зінченко, О. Є.; Тихонравов, С. М.
2021Завдання та методичні вказівки до виконання контрольної роботи з дисциплін "Основи метрології", "Метрологія та технологічні вимірювання", "Основи метрології та електричні вимірювання"Давиденко, М. Г.; Тихонравов, С. М.; Зінченко, О. Є.
2020Завдання та методичні вказівки до виконання контрольної роботи з дисципліни "Теорія електромагнітного поля»Давиденко, М. Г.
2014Завдання та методичні вказівки до виконання контрольної роботи № 2 з дисципліни "Електротехніка та електромеханіка" для студентів спеціальності "Автоматика та автоматизація на транспорті" заочної форми навчання.Придубков, П. Я.; Давиденко, М. Г.; Зінченко, О. Є.
2015Завдання та методичні вказівки до виконання контрольної роботи №3 з дисципліни "Електротехніка та електромеханіка" для студентів спеціальності "Автоматика та автоматизація на транспорті" заочної форми навчанняАнаньева, О. М.; Давиденко, М. Г.
2007Лінійні електричні кола пристроїв автоматики та зв’язкуБабаєв, М. М.; Давиденко, М. Г.; Загарій, Г. І.; Соболєв, Ю. В.
2016Математическая модель двухкомпонентной аддитивной помехи в виде марковского процессаАнаньева, Ольга Михайловна; Давиденко, Михаил Георгиевич; Бабаев, Михаил Михайлович; Ананьєва, О. М.; Давиденко, М. Г.; Бабаєв, М. М.; Аnan’yevа, О. М.; Davidenko, M. G.; Babaev, М. М.
2020Математична модель суміші сигналу та багатокомпонентної завади на вході колійних пристроїв тональних рейкових кілАнаньєва, Ольга Михайлівна; Бабаєв, Михайло Михайлович; Блиндюк, Василь Степанович; Давиденко, Михайло Георгійович; Ананьева, О. М.; Бабаев, М. М.; Блиндюк, В. С.; Давиденко, М. Г.; Аnanіevа, Olha; Babaiev, Mykhailo; Blyndiuk, Vasyl; Davidenko, Mykhailo
2019Математичні моделі струму комутації електричних машин за наявності короткозамкнених витків обмотки якоряДавиденко, М. Г.; Davidenko, М.
2018Методичні вказівки до виконання контрольної роботи з дисципліни «Тягові електричні машини»Карпенко, Н. П.; Давиденко, М. Г.; Ананьєва, О. М.; Сушко, Д. Л.; Бабаєв, М. М.
2022Методичні вказівки для самостійної роботи та завдання до розрахунково-графічної роботи з розділу «Кола однофазного синусоїдного струму»Давиденко, М. Г.
2019Методичні вказівки до виконання контрольної роботи з дисципліни "Основи світлотехніки"Бабаєв, М. М.; Сушко, Д. Л.; Давиденко, М. Г.; Акімов, О. І.; Нерубацький, В. П.
2010Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Електротехніка та електромеханіка". Ч. 1Бабаєв, М. М.; Давиденко, М. Г.; Ананьєва, О. М.
2013Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Електротехніка та електромеханіка". Ч. 2Бабаєв, М. М.; Давиденко, М. Г.; Ананьєва, О. М.
2016Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Теоретичні основи електротехніки та електромеханіка"Бабаєв, М. М.; Давиденко, М. Г.; Ананьєва, О. М.
2016Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Теоретичні основи електротехніки та електромеханіка"Ананьєва, О. М.; Давиденко, М. Г.