Browsing by Author Диколенко, О. Г.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 19 of 19
Issue DateTitleAuthor(s)
2010Менеджмент на залізничному транспортіДейнека, О. Г.; Позднякова, Л. О.; Васильєв, О. Л.; Волохов, В. А.; Громова, О. В.; Дикань, В. В.; Дикань, О. В.; Котик, В. О.; Найдьонова, М. В.; Сторожилова, У. Л.; Череватенко, О. М.; Паламарчук, І. В.; Крихтіна, Ю. О.; Маркова, І. В.; Семенцова, О. В.; Диколенко, О. Г.; Синікова, О. М.
2012Методичний підхід до аналізу фінансового стану залізниць з позицій управління ризикомДиколенко, О. Г.; Dykolenko, O.G.
2014Методичні вказівки до практичних занять з дисципліни "Міжнародний менеджмент"Громова, О. В.; Гудков, О. М.; Диколенко, О. Г.
2012Методичні та практичні підходи до реалізації електронного документообігу на підприємствах залізничного транспортуДейнека, О. Г.; Орлова, Т. Ю.; Диколенко, О. Г.
2014Міжнародний менеджментГромова, О. В.; Гудков, О. М.; Диколенко, О. Г.
2012Міжнародні організаціїГромова, О. В.; Дикань, В. В.; Лук’янова, О. М.; Диколенко, О. Г.
2012Програма курсу та методичні вказівки до практичних завдань з дисципліни "Міжнародні організації"Громова, О. В.; Дикань, В. В.; Лук’янова, О. М.; Диколенко, О. Г.
2012Програма курсу та методичні вказівки до практичних занять з дисципліни "Теорія міжнародних відносин"Найдьонова, М. В.; Диколенко, О. Г.
2012Програма курсу та методичні вказівки до практичних занять з дисципліни “Теорія міжнародних відносин” для студентів спеціальностей «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» всіх форм навчанняНайдьонова, М. В.; Диколенко, О. Г.
2013Сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку підприємств залізничного транспортуДикань, О. В.; Диколенко, О. Г.; Ганич, Л. Н.
2012Теоретичні підходи до класифікації ризиків на залізничному транспорті при здійсненні інвестиційної діяльностіДиколенко, О. Г.; Громова, О. В.
2012Тестові завдання для практичних занять з дисципліни «Ризики у ЗЕД»Крихтіна, Ю. О.; Диколенко, О. Г.
2012Тестові завдання для практичних занять з дисципліни "Міжнародні кредитно-розрахункові та валютні відносини". Ч. 1Крихтіна, Ю. О.; Диколенко, О. Г.
2013Тестові завдання для практичних занять з дисципліни "Міжнародні кредитно-розрахункові та валютні відносини". Ч. 2Крихтіна, Ю. О.; Диколенко, О. Г.
2012Тестові завдання для практичних занять з дисципліни "Ризики у ЗЕД"Крихтіна, Ю. О.; Диколенко, О. Г.
2013Тестові завдання для практичних занять з дисципліни «Міжнародні кредитно-розрахункові та валютні відносини»Крихтіна, Ю. О.; Диколенко, О. Г.
2012Тестові завдання для практичних занять з дисципліни «Міжнародні кредитно-розрахункові та валютні відносини»Крихтіна, Ю. О.; Диколенко, О. Г.
2012Транснаціональні корпораціїЛук’янова, О. М.; Диколенко, О. Г.
2013Управління ризиками в інвестиційній діяльності підприємств залізничного транспортуДиколенко, Ольга Геннадіївна; Диколенко, О. Г.; Dykolenko, O.G.