Browsing by Author Компанієць, В. В.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 20 of 43  next >
Issue DateTitleAuthor(s)
2013Економічна психологія. Ч. 1Компанієць, В. В.; Шраменко, О. В.
2013Економічна психологія. Ч. 2Компанієць, В. В.
2013Економічна психологія. Ч. 3Компанієць, В. В.
2021Економічна психологія. Ч. 4Компанієць, В. В.; Полякова, О. М.
2012Етичні основи бізнесуДикань, В. Л.; Компанієць, В. В.; Полякова, О. М.
2007Конспект лекцій з дисципліни „Техніко-економічний аналіз діяльності підприємств.” Ч. 3Компанієць, В. В.
2017Методичні вказівки до виконання контрольної роботи з дисципліни "Організаційна культура підприємств"Компанієць, В. В.; Полякова, О. М.
2016Методичні вказівки для практичних занять і самостійної роботи з дисципліни "Організаційна культура підприємств"Компанієць, В. В.; Полякова, О. М.
2013Методичні вказівки до виконання контрольної роботи з дисципліни "Економічна психологія"Компанієць, В. В.
2013Методичні вказівки до виконання контрольної роботи з дисципліни "Етичні основи бізнес"Компанієць, В. В.
2013Методичні вказівки до виконання контрольної роботи з дисципліни "Моральні основи економіки та підприємницької діяльності"Компанієць, В. В.
2013Методичні вказівки до виконання контрольної роботи з дисципліни "Підприємництво і бізнес-культура"Компанієць, В. В.; Полякова, О. М.
2009Методичні вказівки до дипломного проектування для студентів спеціальності "Економіка підприємства" освітньо-кваліфікаційного рівня "магістр"Дикань, В. Л.; Мельник, В. О.; Компанієць, В. В.; Сухорукова, Т. Г.; Плєтникова, І. Л.
2012Методичні вказівки до контрольної роботи з дисципліни "Економіка і організація інноваційної діяльності" для студентів напрямку "Економіка і підприємництво" усіх форм навчанняКомпанієць, В. В.; Назаренко, І. Л.
2019Методичні вказівки до контрольної роботи з дисципліни "Економічний аналіз"Компанієць, В. В.; Полякова, О. М.
2019Методичні вказівки до контрольної роботи з дисципліни "Моральні основи економіки та підприємницької діяльності"Компанієць, В. В.; Полякова, О.М.
2019Методичні вказівки до контрольної роботи з дисципліни "Основи духовної культури"Компанієць, В. В.
2012Методичні вказівки до практичних занять та самостійної роботи з дисципліни "Економіка і організація інноваційної діяльності"Компанієць, В. В.; Назаренко, І. Л.; Уткіна, Ю. М.
2021Методичні вказівки до практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «Економічна психологія». Ч. 2Компанієць, В. В.; Полякова, О. М.
2016Методичні вказівки до практичних занять і самостійної роботи з дисципліни "Економічна психологія". Ч. 1Компанієць, В. В.; Польова, В. В.