Browsing by Author Нешко, С. І.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 11 of 11
Issue DateTitleAuthor(s)
2016Business English in Rail EngineeringДонець, С. М.; Ель Кассем, О. В.; Золотаревська, Л. І.; Нешко, С. І.
2019Вступ до літературознавстваНешко, С. І.; Антонова, В. Ф.
2018Методичні вказівки з розвитку аналітичного читання за твором Jerome K. Jerome "Three men on the bummel" (англійська мова)Нешко, С. І.; Дзюба, О. А.; Зроднікова, К. В.
2009Методичні вказівки до контрольної роботи №3 для студентів 2 курсу заочного навчання факультету УПП (англійська мова)Нешко, С. І.
2019Методичні вказівки з аналітичного читання до твору Джейн Остен "Pride and Prejudice" (англійська мова)Нешко, С. І.; Дзюба, О. А.
2021Методичні вказівки з аналітичного читання до твору Френсіса Скотта Фіцджеральда "Великий Ґетсбі"Нешко, С. І.; Пронько, М. А.; Рибалко, В. А.
2017Методичні вказівки з лексико-граматичними завданнями до розмовної теми "Український державний університет залізничного транспорту" (німецька мова)Нешко, С. І.; Теслюк, О. В.
2017Методичні вказівки з розвитку аналітичного читання за твором Льюїса Керролла "Alice`s Adventures in Wonderland" для студентів-філологів І курсу ННЦГО (англійська мова)Нешко, С. І.; Дзюба, О. А.
2010Методичні вказівки та завдання з позааудиторного читання для самостійної роботи студентів 2 курсу факультету економіки транспорту заочної форми навчання (англійська мова)Нешко, С. І.; Кочина, В. В.
2018Практичний курс з аналітичного читання на прикладах текстів з твору Джерома Клапки Джерома «Троє на чотирьох колесах»Нешко, С. І.; Антонова, В. Ф.; Дзюба, О. А.
2011Тестові завдання для самостійного оцінювання знань студентів 1 курсу всіх факультетів (англійська мова). Ч. 1Нешко, С. І.