Browsing by Author Ніколаєнко, А. О.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 13 of 13
Issue DateTitleAuthor(s)
2013Аналіз якості технічного обслуговування та ремонту вагонів і впровадження FMEA-методології на підприємствах залізничної галузіНіколаєнко, А. О.; Nikolaenko, А. А.
2009Впровадження сучасних технологій управління для підвищення якості та надійності продукції транспортного призначенняНіколаєнко, А. О.; Нерубацький, В. П.; Комарова, М. О.
2014Методичні вказівки до практичних занять з дисципліни "Методологія інженерної праці" для студентів всіх форм навчанняНіколаєнко, А. О.; Ялова, І. В.
2011Методичні вказівки до практичних робіт з дисципліни "Планування експерименту"Тимофеєва, Л. А.; Ніколаєнко, А. О.
2013Основи технічного обслуговування вагонів. Ч. 2Борзилов, І. Д.; Ніколаєнко, А. О.
2010Особливості організації якості ремонту залізничної техніки під час застосування моделі ТРМНіколаєнко, А. О.; Нерубацький, В. П.
2012Програма та завдання до контрольних робіт з дисципліни "Виробничий та комерційний менеджмент"Тимофеєва, Л. А.; Ніколаєнко, А. О.
2013Підвищення надійності та якості продукції залізничного транспортуНіколаєнко, А. О.; Солоділова, О. І.; Николаенко, А. А.; Солодилова, О. И.; Nikolaenko, А. А.; Solodilova, О. І.
2013Підвищення якості технічного обслуговування вагонів за рахунок упровадження автоматизованої системи діагностування гальмНіколаєнко, А. О.; Паньків, І. В.; Николаенко, А. А.; Панькив, И. В.; Nikolaienko, А. О.; Pankiv, I. V.
2013Удосконалення якості ремонту пасажирських вагонів за рахунок впровадження автоматизації в акумуляторному відділенні ЛВЧД - МаріупольНіколаєнко, А. О.; Варуша, Д. В.
2010Ідентифікація ризиків за допомогою FMEA - методології для забезпечення якості та надійності обслуговування пасажирських і вантажних перевезень на залізничному транспортіНіколаєнко, А. О.; Нерубацький, В. П.
2013Інтелектуальна власністьНіколаєнко, А. О.; Петухов, В. М.
2009Інтелектуальна власністьТимофеєва, Л. А.; Остапчук, В. М.; Ніколаєнко, А. О.