Browsing by Author Токмакова, І. В.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 20 of 24  next >
Issue DateTitleAuthor(s)
2017Актуальні проблеми та напрями розвитку потенціалу соціально - економічних систем в умовах конкуренціїІванілов, О. С.; Калініченко, Л. Л.; Євсєєва, О. О.; Кірдіна, О. Г.; Токмакова, І. В.; Корінь, М. В.; Чорна, М. В.; Кушнір, Т. Б.; Дядюк, М. А.; Смачило, В. В.; Бредіхін, В. М.; Гелеверя, Є. М.; Колмакова, О. М.; Назаренко, І. Л.; Орлик, О. В.; Пакуліна, А. А.; Пакуліна, Г. С.; Уткіна, Ю. М.; Чорна, М. В.; Дядін, А. С.; Чупир, О. М.; Бурлака, Є. О.; Смачило, В. В.; Устіловська, А. С.; Благой, В. В.; Блага, В. В.; Близнюк, А. О.; Каличева, Н. Є.; Можайкіна, Н. В.; Островський, І. А.; Польова, В. В.; Толстова, А. В.; Янченко, Н. В.; Сухорукова, Т. Г.; Кузуб, А. В.; Соломніков, І. В.
2019Методичні вказівки до виконання кваліфікаційної роботи рівня вищої освіти "другий (магістерський) рівень" усіх форм навчанняДикань, В. Л.; Компанієць, В. В.;; Токмакова, І. В.; Назаренко, І. Л.
2013Методичні вказівки до контрольної роботи з дисципліни "Організація і нормування праці на залізничному транспорті"Сухорукова, Т. Г.; Токмакова, І. В.
2019Методичні вказівки до контрольної роботи з дисципліни "Теорія економічного аналізу"Токмакова, І. В.
2009Методичні вказівки до курсової роботи з дисципліни "Регіональна економіка"Боровик, Ю. Т.; Токмакова, І. В.
2015Методичні вказівки до практичних занять з дисципліни "Економічний аналіз". - Ч. - 1Зубенко, В. О.; Токмакова, І. В.; Корінь, М. В.
2015Методичні вказівки до практичних занять з дисципліни "Аналіз господарської діяльності". Ч. 3.Токмакова, І. В.; Корінь, М. В.
2014Методичні вказівки до практичних занять з дисципліни "Аналіз господарської діяльності". Ч. 1Токмакова, І. В.; Корінь, М. В.
2014Методичні вказівки до практичних занять з дисципліни "Аналіз господарської діяльності". Ч. 2Токмакова, І. В.; Корінь, М. В.
2016Методичні вказівки до практичних занять з дисципліни "Економіка і організація локомотивного господарства".Токмакова, І. В.; Кондратюк, М. В.; Устенко, М. О.; Корінь, М. В.
2015Методичні вказівки до практичних занять з дисципліни "Економічний аналіз". - Ч. - 2Зубенко, В. О.; Токмакова, І. В.; Корінь, М. В.
2019Методичні вказівки до практичних занять з дисципліни "Теорія економічного аналіз"Токмакова, І. В.; Овчинникова, В. О.
2017Методичні вказівки до практичних занять та самостійної роботи з дисципліни "Економіка локомотивного господарства"Токмакова, І. В.; Шраменко, О. В.; Корінь, М. В.; Кондратюк, М. В.
2014Методичні вказівки до практичних занять і завдання для самостійної роботи з дисципліни "Економіка праці та соціально-трудові відносини"Сухорукова, Т. Г.; Токмакова, І. В.
2013Методичні вказівки до практичних занять і самостійної роботи з дисципліни "Організація і нормування праці на залізничному транспорті". Ч. ІІТокмакова, І. В.
2011Методичні вказівки до практичних занять і самостійної роботи з дисципліни "Організація, нормування та оплата праці на залізничному транспорті". Ч. ІТокмакова, І. В.
2012Методичні вказівки до практичних занять і самостійної роботи з дисципліни "Регіональна економіка"Боровик, Ю. Т.; Токмакова, І. В.
2015Методичні вказівки та завдання до контрольної роботи з дисципліни "Аналіз господарської діяльності"Компанієць, В. В.; Токмакова, І. В.
2019Методичні вказівки та завдання до курсової роботи з дисципліни "Економіка праці та соціально-трудові відносини"Токмакова, І. В.; Сухорукова, Т. Г.; Єлагін, Ю. В.
2021Основи бізнесу. Ч. 1Токмакова, І. В.; Овчиннікова, В. О.; Корінь, М. В.