Browsing by Author Чебанова, Н. В.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 20 of 32  next >
Issue DateTitleAuthor(s)
2010Аудит на підприємствах залізничного комплексуЧебанова, Н. В.; Пакуліна, А. А.; Пєтухова, Т. О.; Ревуцька, Л. Є.; Чала, О. В.; Чупир, В. Є.
2017Бухгалтерський облікЧебанова, Н. В.; Підопригора, І. В.; Чебанова, О. П.
2011Бухгалтерський облік на підприємствах залізничного комплексуЧебанова, Н. В.; Єфіменко, Т. І.; Кірдіна, О. Г.; Мінка, В. Ф.; Орлова, В. М.; Підопригора, І. В.
2014Завдання і методичні вказівки до виконання контрольної роботи з дисципліни "Внутрішньогосподарський контроль"Чебанова, Н. В.; Єфіменко, Т. І.; Орлова, В. М.
2014Завдання і методичні вказівки до виконання контрольної роботи з дисципліни "Облікова політика на підприємствах залізничного комплексу"Чебанова, Н. В.; Єфіменко, Т. І.; Орлова, В. М.
2014Завдання і методичні вказівки до виконання контрольної роботи з дисципліни "Основи наукових досліджень"Чебанова, Н. В.; Єфіменко, Т. І.
2013Концепція бюджетного контролю в управлінні витратами підприємствЧебанова, Н. В.
2010Методичні вказівки до дипломного проектування для студентів спеціальності "Облік і аудит" освітньо-кваліфікаційного рівня "магістр"Чебанова, Н. В.; Пакуліна, А. А.
2021Методичні вказівки до практичних занять і самостійної роботи з дисципліни "Облік і оподаткування у сфері послуг"Чебанова, Н. В.; Орлова, В. М.
2019Методичні вказівки до практичних занять і самостійної роботи з дисципліни "Облік і фінансова звітність за міжнародними стандартами".Чебанова, Н. В.; Єфіменко, Т. І.; Орлова, В. М.
2018Методичні вказівки до практичних занять і самостійної роботи з дисципліни "Облікова політика підприємства"Чебанова, Н. В.; Єфіменко, Т. І.; Орлова, В. М.
2021Методичні вказівки та завдання для виконання контрольної роботи з дисципліни "Облік і оподаткування в сфері послуг"Чебанова, Н. В.; Орлова, В. М.
2012Методичні вказівки і завдання до виконання практичних та лабораторних занять з дисципліни "Інформаційні системи і технології"Чебанова, Н. В.; Чалий, С. Ф.; Чала, О. В.
2013Методичні вказівки і завдання до контрольної роботи з дисципліни "Основи бухгалтерського обліку та оподаткування" для студентів заочної форми навчання і слухачів ІППК необлікових спеціальностейЧебанова, Н. В.; Євсєєва, О. О.; Підопригора, І. В.
2016Моделі і методи прийняття рішень в аналізі та аудитіЧебанова, Н. В.; Ревуцька, Л. Є.
2017Облікова політика установ державного сектору економікиЧебанова, Н. В.; Ревуцька, Л. Є.; Корольва, Н. М.
2009Оборотний капітал підприємств залізничного комплексу: його характеристика та підходи до класифікаціїЧебанова, Н. В.
2012Організаційна підтримка активізації інноваційної складової кадрового потенціалуУкраїнська, Л. О.; Чебанова, Н. В.; Ukrainianska, L.O.; Chebanova, N.V.
2012Програма виробничої (обліково-аналітичної) практики для студентів спеціальності "Облік і аудит" усіх форм навчанняЄфіменко, Т. І.; Чебанова, Н. В.
2014Програма курсу з дисципліни "Внутрішньогосподарський контроль"Чебанова, Н. В.; Єфіменко, Т. І.