Методичні видання Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 1790
Issue DateTitleAuthor(s)
2022Методичні вказівки до самостійної роботи з дисципліни «Грошово-кредитні системи зарубіжних країн»Машошина, Т. В.
2022Методичні вказівки до самостійної роботи з дисципліни «Податковий менеджмент»Карачарова, К. А.
2022Методичні вказівки до практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «Комунікативний менеджмент»Семенцова, О. В.; Громова, О. В.
2022Розрахунок впливу нелінійних ефектів у волоконно-оптичних системах передачіТрубчанінова, К. А.
2022Методичні вказівки до практичних занять та виконання індивідуальних завдань з дисципліни «Загальний курс транспорту»Рибальченко, Л. І.
2022Методичні вказівки до виконання розрахунково-графічних і контрольних робіт з дисциплін «Метрологія, стандартизація та технічні вимірювання» і «Метрологія і стандартизація». Частина 2Тіщенко, В. С.; Бобрицький, С. В.
2022Організація оперативно-технологічного зв’язку на основі апаратури станційного зв’язку з цифровою комутацієюІндик, С. В.; Жученко, О. С.; Лисечко, В. П.
2022Телекомунікаційні та інформаційні мережі. Типові завдання. Частина 1Індик, С. В.; Жученко, О. С.; Лисечко, В. П.
2022Завдання та методичні вказівки до курсової роботи з дисципліни «Економіка локомотивного господарства»Корінь, М. В.; Кондратюк, М. В.; Соломніков, І. В.
2022Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт і самостійної роботи з дисципліни «Системи керування рухом поїздів»Лазарєв, О. В.; Ушаков, М. В.; Лазарєва, Н. М.
2022Методичні вказівки до виконання практичних занять з дисципліни «Безпека руху та ПТЕ залізниць»Прохорченко, А. В.; Прохорченко, Г. О.; Головко, Т. В.
2022Проект залізничного вузлаШаповал, Г. В.; Кулешов, В. В.
2022Методичні вказівки до практичних занять, самостійної та контрольної робіт з дисципліни «Екологічний менеджмент»Лук’янова, О. М.
2022Робочий зошит до розрахунково–графічної роботи з дисципліни «Організація інтермодальних перевезень»Головко, Т. В.; Калашнікова, Т. Ю.; Прохоров, В. М.
2022Методичні вказівки до практичних занять та виконання індивідуальних завдань з дисципліни «Сучасні інформаційні системи в управлінні залізничними підрозділами»Бутько, Т. В.; Прохоров, В. М.; Прохорченко, Г. О.; Шумик, Д. В.
2022Методичні вказівки та завдання до курсової роботи з дисципліни «Фінансовий аналіз банківської діяльності»Коковіхіна, О. О.
2022Методичні вказівки та завдання до контрольної роботи з дисципліни «Інтернет-трейдинг»Єрмоленко, О. А.; Лисьонкова, Н. М.
2022Розрахунок магнітного кола тягового двигуна постійного струмуАнаньєва, О. М.; Бабаєв, М. М.; Блиндюк, В. С.; Карпенко, Н. П.
2022Розрахунок тягового двигуна постійного струмуАнаньєва, О. М.; Бабаєв, М. М.; Блиндюк, В. С.; Карпенко, Н. П.
2022Методичні вказівки до самостійної роботи з дисципліни «Законодавча метрологія»Комарова, Г. Л.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 1790