Методичні видання Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 1776
Issue DateTitleAuthor(s)
2012Методичні вказівки до курсового та дипломного проектування з дисципліни «Системи зв’язку з рухомими об’єктами»Батаєв, О.П.; Лисечко, В.П.; Харченко, В.М.; Жученко, О.С.; Степаненко, Ю.Г.
2012Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни “Надійність і технічна діагностика ЗРС”Тартаковський, Е.Д.; Крашенінін, О.С.; Коваленко, Д.М.
2012Визначення впливу концентрації поверхнево-активних речовин у нафтовій оливі на механізм змочування поверхні склаВоронін, С.В.; Онопрейчук, Д.В.
2012Методичнi вказiвки до практичних занять та виконання контрольної роботи з дисципліни «Основи наукових досліджень»Кустов, В. Ф.; Сіроклин, І. М.
2011Завдання до виконання контрольних робіт з дисципліни «Матеріалознавство та технологія конструкційних матеріалів»Тимофеєва, Л.А.; Федченко, І. І.
2009Лабораторний практикум з фізики : магнетизмФіль, Д. В.
2019Системи диспетчерського управління. Частина VІІІНейчев, О. В.
2018Дискретна електронікаБутенко, В. М.
2022Методичні вказівки до аналітичного читання з дисципліни «Практичний курс іноземної мови»: Charles Dickens “Great Expectations”. Part 1Нешко, С. І.; Дзюба, О. А.
2022Методичні вказівки до виконання тестових завдань для самоконтролю з дисципліни «Латинська мова»Радченко, І. Б.
2022Методичні вказівки для практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «Бізнес-планування»Панченко, Н. Г.; Полякова, О. М.; Соломніков, І. В.
2022Методичні вказівки до виконання курсового проекту «Районна опалювальна котельня»Редько, І. О.; Бурда, Ю. О.; Півненко, Ю. О.
2022Індивідуальні завдання з дисципліни «Вища та прикладна математика». Ч. ІІПанченко, Н. Г.; Резуненко, М. Є.; Наземцева, Л. В.
2021Програмування сенсорних панелей MagelisУшаков, М. В.; Бутенко, В. М.
2022Методичні вказівки до самостійної роботи з дисципліни «Грошово-кредитні системи зарубіжних країн»Машошина, Т. В.
2022Методичні вказівки до самостійної роботи з дисципліни «Податковий менеджмент»Карачарова, К. А.
2022Методичні вказівки до практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «Комунікативний менеджмент»Семенцова, О. В.; Громова, О. В.
2022Розрахунок впливу нелінійних ефектів у волоконно-оптичних системах передачіТрубчанінова, К. А.
2022Методичні вказівки до практичних занять та виконання індивідуальних завдань з дисципліни «Загальний курс транспорту»Рибальченко, Л. І.
2022Методичні вказівки до виконання розрахунково-графічних і контрольних робіт з дисциплін «Метрологія, стандартизація та технічні вимірювання» і «Метрологія і стандартизація». Частина 2Тіщенко, В. С.; Бобрицький, С. В.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 1776