Методичні видання Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 1731
Issue DateTitleAuthor(s)
2020Методичні вказівки до виконання контрольної роботи з дисципліни "Екологічні технології у вагонному господарстві"Гребенюк, В. А.; Репко, В. В.
2021Методичні вказівки до виконання контрольної роботи 2 з дисципліни «Теоретичні основи електротехніки» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня заочної форми навчанняТихонравов, С. М.; Зінченко, О. Є.
2021Розрахунок умов скидання забруднюючих речовин при водовідведенні до водотоків : методичні вказівки до практичних занять з дисципліни «Промислова екологія»Кисельова, С. О.
2021Методичні вказівки до виконання дипломної роботи для здобувачів вищої освіти спеціальності 263 «Цивільна безпека» першого (бакалаврського) рівня освітиКозодой, Д. С.; Костиркін, О. В.; Кисельова, С. О.
2021Захист атмосферного повітря від забруднення шкідливими речовинами : методичні вказівки до практичних занять з дисципліни «Промислова екологія»Кисельова, С. О.
2021Методичні вказівки до контрольної роботи з дисципліни «Товарознавство та комерційна діяльність»Каличева, Н. Є.; Сухорукова, Т. Г.; Заєць, Г. П.
2021Методичні вказівки до практичних занять і самостійної роботи з дисципліни «Вступ до фаху»Дикань, В. Л.; Каличева, Н. Є.; Обруч, Г. В.
2021Методичні вказівки та завдання до практичних занять з дисципліни "Фінансовий облік"Кірдіна, О. Г.
2021Методичні вказівки до контрольної роботи з дисципліни «Тягові електричні машини». Ч. 1. Машини постійного струмуРогаль, В. В.; Сумцов, А. Л.; Жовтий, Ю. В.
2021Методичні вказівки з дисципліни «Вступ до мовознавства»Близнюк, Л. М.
2021Методичні вказівки до самостійної роботи з дисципліни «Нормування праці»Куделя, В. І.; Гриценко, Н. В.
2021Методичні вказівки до практичних занять з дисципліни «Організація та системи керування базами даних»Доценко, С. І.; Некрасов, О. Л.
2021Методичні вказівки до самостійної роботи з дисципліни «Соціологія праці»Куделя, В. І.
2021Методичні вказівки до навчальної практики для здобувачів вищої освіти спеціальності 263 «Цивільний захист» першого (бакалаврського) рівняКозодой, Н. В.
2021Методичні вказівки та завдання до практичних занять з дисципліни «Облік в галузях національної економіки»Пєтухова, Т. О.; Євсєєва, О. О.
2021Методичні вказівки до виконання контрольної роботи з дисципліни «Економічне управління підприємством»Овчиннікова, В. О.; Обруч, Г. В.
2021Програма курсу та методичні вказівки до практичних занять і виконання контрольної роботи з дисципліни «Нагнітачі і турбіни»Счастний, Є. Є.; Алексахін, О. О.
2021Організація виконання вантажних операцій у місцях загального та незагального користуванняКовальов, А. О.; Кравець, А. Л.; Ковальова, О. В.
2008Теорія автоматичного керування : лабораторний практикумХісматулін, В. Ш.; Сафонов, Д. С.
2014Правила дорожнього руху : методичні вказівки для слухачів ЦНПП УкрДАЗТЧернявська, В. О.; Савченко, С. В.; Бабенко, Т. В.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 1731