Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.kart.edu.ua/handle/123456789/3785
Название: Організація будівельного виробництва
Авторы: Тимченко, Ольга Миколаївна
Бєлікова, Наталія Віталіївна
Дата публикации: 2020
Издательство: УкрДУЗТ
Библиографическое описание: Організація будівельного виробництва: силабус. І семестр 2020-2021 навчального року; 101-ПЦБ-Д17 (22-IV-ПЦБ), 138-ПЦБ-З18 (38-ІІІ-ПЦБс), 118-ПЦБ-З17 (18-IV-ПЦБ), 118-ПЦБ-З18 (18-V-ПЦБ) / укладачі: О. М. Тимченко, Н. В. Бєлікова. - Харків: УкрДУЗТ, 2020. - 9 с.
Краткий осмотр (реферат): Будівництво – одна з головних галузей народного господарства, що забезпечує створення нових, розширення і реконструкцію діючих основних фондів. На сучасному етапі будівництво – складна динамічна система і забезпечити чітку взаємодію всіх елементів будівельного виробництва можна лише за умови застосування наукової системи і методики організації, планування і управління будівництвом на об’єктах залізничної інфраструктури. У будівництві, як і в будь-якій галузі народного господарства, зростає ефективність виробництва шляхом впровадження досягнень науки та техніки, удосконалення управління і планування, організації будівельного виробництва і праці. Головним завданням курсу «Організація будівельного виробництва» є розробка такої наукової методики для молодих фахівців, яка б сприяла організації і виконанню будівельних і монтажних робіт на сучасному технологічному рівні, а також самостійному вирішенню питань, які виникають у процесі проектування і будівництва на об’єктах залізничного господарства. Вивчаючи цей курс студенти керуючись нормативними положеннями, на підставі проектної документації, в умовах виробництва навчяться: здійснювати безпосереднє керівництво будівельно-монтажними роботами; вести технічну документацію, пов’язану з виконанням, організацією та плануванням робіт на об’єкті; керуючись нормативними матеріалами, враховуючи виробничу базу будівельної організації, використовуючи проектні дані, в умовах проектної організації здійснювати календарне планування виконання робіт на окремих будівельних об’єктах залізничного господарства; розробляти будівельні генплани; оцінювати витрати енергоресурсів, енергоємність будівельної продукції, будівельно-монтажних робіт, розраховувати можливі заощадження енергоресурсів при впровадженні прогресивних будівельних технологій в залізничному будівництві .
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.kart.edu.ua/handle/123456789/3785
Располагается в коллекциях:Кафедра «Вишукувань та проектування шляхів сполучення, геодезії та землеустрою» (ВПГЗ)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
СИЛАБУС_ОБВ_2020_21 навч.рік.pdf601.93 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.