Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://lib.kart.edu.ua/handle/123456789/3933
Назва: Охорона праці в галузі та цивільний захист
Автори: Костиркін, Олег Володимирович
Козодой, Дмитро Сергійович
Гармаш, Богдан Костянтинович
Дата публікації: 2020
Видавництво: УкрДУЗТ
Бібліографічний опис: Силабус з дисципліни "Охорона праці в галузі та цивільний захист". І семестр 2020-2021 навчального року; спеціальність 273 Залізничний транспорт; ф-т УПП; гр.14-1-МКТм / укладачі: О. В. Костиркін, Д. С. Козодой, Б. К. Гармаш. - Харків: УкрДУЗТ, 2020. - 8 с.
Короткий огляд (реферат): Інтеграція України до Європейської спільноти передбачає під собою, насамперед, зростання уваги до таких питань як безпека людини в різних сферах діяльності. Залізничний транспорт належить до числа приорітетних галузей економіки України. Головним завданням дисципліни «Охорона праці в галузі та цивільний захист» є засвоєння студентами новітніх теорій, методів і технологій з прогнозування надзвичайних ситуацій, побудови моделей їхнього розвитку, визначення рівня ризику та обґрунтування комплексу заходів, спрямованих на відвернення надзвичайних ситуацій та ліквідації їхніх наслідків, оволодіння методами збереження здоровʼя і працездатності працівників через ефективне управління охороною праці та формування відповідальності у посадових осіб і фахівців за колективну та власну безпеку. Вивчаючи цей курс, студенти отримають уявлення про заходи щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій (НС) та ліквідації їхніх наслідків; уміння та навички для забезпечення ефективного управління охороною праці та поліпшення умов праці з урахуванням досягнень науково-технічного прогресу та міжнародного досвіду, а також принципи дотримання вимог безпеки праці у галузі залізничного транспорту.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://lib.kart.edu.ua/handle/123456789/3933
Розташовується у зібраннях:Кафедра «Охорона праці та навколишнього середовища»

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
СИЛАБУС З ДИСЦИПЛІНИ ЦЗ та ОПГ (1).pdf336.7 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.