Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.kart.edu.ua/handle/123456789/3952
Название: Системи контролю небезпечних та шкідливих факторів
Авторы: Козодой, Дмитро Сергійович
Дата публикации: 2020
Издательство: УкрДУЗТ
Библиографическое описание: Силабус з дисципліни "Системи контролю небезпечних та шкідливих факторів". І, ІІ семестр 2020-2021 навчального року; освітній рівень перший (бакалавр)" галузь знань 26 Цивільна безпека; спеціальність 263 Цивільна безпека; освітня програма: - Безпека та охорона праці на залізничному транспорті / укладач Д. С. Козодой. - Харків: УкрДУЗТ, 2020. - 11 с.
Краткий осмотр (реферат): В процесі виробничої діяльності фахівець може зіткнутися з багатьма небезпечними та шкідливими виробничими факторами. В залежності від того, наскільки швидко він буде здатен їх виявити та надати їм кількісну оцінку, настільки ефективно від буде здатен захистити себе та інших працівників від негативного їх впливу. Розуміння фахівцем принципів роботи сучасних систем контролю небезпечних та шкідливих факторів є необхідною передумовою безпечного функціонування будь-якої галузі виробництва. Враховуючи, що залізничний транспорт належить до числа приорітетних галузей економіки України.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.kart.edu.ua/handle/123456789/3952
Располагается в коллекциях:Кафедра «Охорона праці та навколишнього середовища»

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
силабус_Системи контролю НШФ.pdf816.4 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.