Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://lib.kart.edu.ua/handle/123456789/3952
Назва: Системи контролю небезпечних та шкідливих факторів
Автори: Козодой, Дмитро Сергійович
Дата публікації: 2020
Видавництво: УкрДУЗТ
Бібліографічний опис: Силабус з дисципліни "Системи контролю небезпечних та шкідливих факторів". І, ІІ семестр 2020-2021 навчального року; освітній рівень перший (бакалавр)" галузь знань 26 Цивільна безпека; спеціальність 263 Цивільна безпека; освітня програма: - Безпека та охорона праці на залізничному транспорті / укладач Д. С. Козодой. - Харків: УкрДУЗТ, 2020. - 11 с.
Короткий огляд (реферат): В процесі виробничої діяльності фахівець може зіткнутися з багатьма небезпечними та шкідливими виробничими факторами. В залежності від того, наскільки швидко він буде здатен їх виявити та надати їм кількісну оцінку, настільки ефективно від буде здатен захистити себе та інших працівників від негативного їх впливу. Розуміння фахівцем принципів роботи сучасних систем контролю небезпечних та шкідливих факторів є необхідною передумовою безпечного функціонування будь-якої галузі виробництва. Враховуючи, що залізничний транспорт належить до числа приорітетних галузей економіки України.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://lib.kart.edu.ua/handle/123456789/3952
Розташовується у зібраннях:Кафедра «Охорона праці та навколишнього середовища»

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
силабус_Системи контролю НШФ.pdf816.4 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.