Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://lib.kart.edu.ua/handle/123456789/4096
Назва: Нарисна геометрія та інженерна, комп'ютерна графіка
Автори: Новіков, Вадим Володимирович
Дата публікації: 2020
Видавництво: УкрДУЗТ
Бібліографічний опис: Силабус з дисципліни "Нарисна геометрія та інженерна, комп'ютерна графіка". Семестр 1-2, 2020-2021 н.р.; освітній рівень перший (бакалавр); галузь знань 13 Механічна інженерія; 19 Архітектура та будівництво; 27 Транспорт; спеціальність 133 Галузеве машинобудування; 192 Будівництво та цивільна інженерія; 273 Залізничний транспорт; освітня програма: - будівельні, колійні, гірничі та нафтогазопромислові машини (БКГНГПМ); - промислове та цивільне будівництво (ПЦБ); -будівництво та експлуатація інженерних споруд залізничного транспорту (БЕІСЗТ); - залізничні споруди та колійне господарство (ЗСКГ); - управління колійним комплексом залізниць, міського та промислового транспорту (УККЗ) / укладач В. В. Новіков. - Харків: УкрДУЗТ, 2020. - 12 с.
Короткий огляд (реферат): Для занять зі студентами викладачі кафедри нарисної геометрії та комп’ютерної графіки користуються наглядними засобами, за допомогою яких можна розвинути своє просторове бачення. Для виконання будівельного креслення пропонуються різноманітні вузли металевих ферм, усі види кріпильних виробів, просторові моделі геометричних тіл. В комп’ютерному класі кафедри, студенти мають можливість, за допомогою програмного комплексу «Компас 3D», будувати будь-яку 3-D модель. Починаючи від самих простих (болт, гайка), закінчуючи більш складними формами (вузли металевих та залізобетонних конструкцій, корпусні деталі машинобудівного характеру). Від здобувачів очікується: базове розуміння геометрії, креслення, а також просторове уявлення. Команда викладачів і ваші колеги будуть готові надати будь-яку допомогу з деякими з найбільш складних аспектів курсу по електронній пошті, на форумі і особисто - у робочий час.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://lib.kart.edu.ua/handle/123456789/4096
Розташовується у зібраннях:Кафедра «Нарисна геометрія та комп’ютерна графіка» (НГКГ)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Силабус_Новиков_НГІГ20_21.pdf1 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.