Please use this identifier to cite or link to this item: http://lib.kart.edu.ua/handle/123456789/12118
Title: Оптимізація економічних показників сортувальних гірок за рахунок скорочення вагонних сповільнювачів паркових гальмівних позицій
Authors: Кошевий, Сергій Васильович
Романчук, В'ячеслав Борисович
Issue Date: 2013
Publisher: Українська державна академія залізничного транспорту
Citation: Кошевий С.В. Оптимізація економічних показників сортувальних гірок за рахунок скорочення вагонних сповільнювачів паркових гальмівних позицій / С. В. Кошевий, В. Б. Романчук // Інформаційно-керуючі системи на залізничному транспорті : матеріали стендових доповідей та виступів учасників 26-ї міжнародної науково-практичної конференції "Інформаційно-керуючі системи на залізничному транспорті" (м. Харків, 18-19 вересня 2013 р.). – 2013. – № 4 (додаток). – С. 76-77.
Abstract: Приведені обчислення ефективності використання гальмівних позицій на прикладі сортувальної гірки ст. Ясинувата-Східна Донецької залізниці. Загалом за результатами розрахунків ставиться спроба обґрунтування можливості скорочення гальмівних позицій з трьох до двох. При необхідності використання на гірці трьох гальмівних позицій для кожної колії сортувального парку визначається можливість скорочення на окремих паркових позиціях кількості сповільнювачів з трьох до двох.
URI: http://lib.kart.edu.ua/handle/123456789/12118
ISSN: 1681-4886
Appears in Collections:№ 4 (додаток)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Кошевий.pdf1.62 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.