Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://lib.kart.edu.ua/handle/123456789/18198
Назва: Психологічний підхід до проблеми взаєморозуміння між викладачем і студентом
Автори: Количева, Тетяна Владиславна
Дата публікації: 2018
Видавництво: Український державний університет залізничного транспорту
Бібліографічний опис: Количева Т. В. Психологічний підхід до проблеми взаєморозуміння між викладачем і студентом / Т. В. Количева // Організація самостійної роботи студентів у контексті підвищення якості освіти : тези наук.-метод. конф. кафедр ун-ту (28–29 листопада 2018 року). - Харків : УкрДУЗТ, 2018. - С. 35-36.
Короткий огляд (реферат): Система вищої освіти з навчання спеціалістів повинна мати широкий набір засобів, які забезпечують розвиток вмінь. Одним з найбільш важливих у цьому є та взаємодія, що складається між викладачем і студентом. Педагогічна взаємодія в системі «викладач-студент» являє собою систему взаємного впливу на основі загальної мети професійної освіти. Така взаємодія між викладачем і студентом впливає на формування системи цінностей майбутнього спеціаліста, які включать в себе такі ключові смислоутворюючі поняття, як людина, істина, освіта, професія, життєвий простір. Слід зазначити, що процес взаємодії викладачів і студентів часто відбувається, коли зіштовхуються цілі сумісної діяльності. Взаємодія у сфері вищої професійної освіти – це взаємодія викладачів і студентів, що виникає у ході реалізації їхніх особистісних та офіційних інтересів. У процесі розвитку взаємодії створюється структура відносин викладачів і студентів, закріплюється на рівні їхніх особистісних контактів.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://lib.kart.edu.ua/handle/123456789/18198
Розташовується у зібраннях:Організація самостійної роботи студентів у контексті підвищення якості освіти

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Количева.pdf308.05 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.