Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://lib.kart.edu.ua/handle/123456789/20466
Назва: Учбово-виробничі майстерні
Автори: Комарова, Ганна Леонідівна
Волошина, Людмила Володимирівна
Дата публікації: 2023
Видавництво: Український державний університет залізничного транспорту
Бібліографічний опис: Силабус з дисципліни "Учбово-виробничі майстерні". Рівень : перший (бакалавр) ; галузь знань : 17 Електроніка, автоматизація та електронні комунікації ; спеціальність : 175 Інформаційно-вимірювальні технології ; освітня програма : Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка (МІВТ) / укладачі : Г. Л. Комарова, Л. В. Волошина. - Харків : УкрДУЗТ, 2023. - 11 с.
Короткий огляд (реферат): Внаслідок сучасних наукових досліджень та розробок в промислове виробництво запроваджуються нові матеріали (надтверді, жароміцні, порошкові, полімерні, композитні тощо). Важливе місце в машинобудуванні займає виготовлення заготовок, форма та розміри яких повинні бути як найближчі до форми та розмірів деталей, внаслідок чого істотно зменшуються відходи металу в стружку під час подальшої обробки різанням. Вдало вибрані матеріали в поєднанні зі зміцнювальними обробками або з нанесенням спеціальних поверхневих покриттів та раціонально вибрані сучасні технології формоутворення забезпечують високі експлуатаційні якості деталей та низьку їх собівартість. Все це відкриває широкі можливості для створення конкурентоздатних конструкцій машин, приладів, апаратів, пристроїв, інструментів тощо. Мета практичних занять в учбово-виробничих майстернях — дати студентам глибокі знання про сучасні технології в ливарному виробництві, обробці металів тиском, зварюванні, обробці різанням та ознайомити їх з перспективами розвитку й вдосконалення технологічних методів обробки. Вивчення теоретичної та практичної частини сприяє успішному засвоєнню інших технологічних дисциплін, що формують професійний рівень майбутнього фахівця галузі. Тому надзвичайно важливою і корисною для студентів які вивчають цей курс, буде інформація про напрями удосконалення і розробки нових сучасних технологій виготовлення заготовок та деталей необхідних форм, розмірів та шорсткості поверхневого шару з використанням новітнього обладнання.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://lib.kart.edu.ua/handle/123456789/20466
Розташовується у зібраннях:ОП "Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка"

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
силабус.pdf709.57 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.