Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://lib.kart.edu.ua/handle/123456789/22206
Назва: Формування цифрових моделей залізничних станцій
Автори: Огар, Олександр Миколайович
Колісник, Аліна Володимирівна
Куценко, Максим Юрійович
Гурін, Дмитро Олегович
Дата публікації: 2023
Видавництво: Український державний університет залізничного транспорту
Бібліографічний опис: Силабус з дисципліни "Формування цифрових моделей залізничних станцій". І семестр 2023-2024 н.р. ; освітній рівень : перший (бакалавр) ; галузь знань : 27 Транспорт ; спеціальність : 275.02 Транспортні технології (на залізничному транспорті) ; освітня програма : Організація перевезень і управління на транспорті (ОПУТ) / укладачі : О. М. Огар, А. В. Колісник, М. Ю. Куценко, Д. О. Гурін. - Харків : УкрДУЗТ, 2023. - 10 с.
Короткий огляд (реферат): Сучасні тенденції розвитку відносин між наукою та виробництвом характеризуються глибоким проникненням інформаційних технологій у всі галузі економіки. Використання високоефективних інтегрованих засобів дозволяє підвищити продуктивність праці на усіх етапах формування ідеї – від стадії її розробки до впровадження в практику. Відомо, що процес проектування відрізняють складність, специфічність та багатогранність етапного формування проектного рішення. У світі продуктивність праці за останні 100 років зросла зі 100 до 1000% у різних галузях промисловості, а у проектуванні – менш ніж на 20 %. При цьому розробка якісного проекту потребує один-два роки і охоплює до 30 % часових витрат на усі етапи життєдіяльності об’єкту, що споруджується. Проектування є ключовим етапом розробки проекту. Згідно зі світовою статистикою витрати на виправлення помилок при аналізі і тестуванні отриманих результатів у 5 разів, а на стадії експлуатації – у 50 разів вище, ніж на стадії проектування. Проектування об’єктів за допомогою комп’ютерних програм визначається як процес програмної реалізації алгоритму формування проекту за допомогою взаємодії людини та ЕОМ. При цьому слід підкреслити особливу важливість зв’язку проектувальника та програмного середовища. У зв’язку з цим комп’ютерне проектування є складною соціотехнічною дією, що створює вплив на усю проектувальну діяльність.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://lib.kart.edu.ua/handle/123456789/22206
Розташовується у зібраннях:ОП "Організація перевезень і управління на транспорті"

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
силабус.pdf782.95 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.