Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.kart.edu.ua/handle/123456789/2408
Название: Бухгалтерський облік
Авторы: Чебанова, Н. В.
Підопригора, І. В.
Чебанова, О. П.
Дата публикации: 2017
Издательство: УкрДУЗТ
Библиографическое описание: Чебанова Н. В. Бухгалтерський облік: навчальний посібник / Н. В. Чебанова, І. В. Підопригора, О. П. Чебанова. – Харків: УкрДУЗТ, 2017. – 221 с.
Краткий осмотр (реферат): Навчальний посібник орієнтує студентів на опанування теоретичними основами організації бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності. У навчальному посібнику систематизовано за окремими главами у тематичному розрізі нормативно-правові засади обліку і звітності в Україні, теоретичні основи бухгалтерського обліку з висвітленням місця обліку у системі наукових знань, організації та формування фінансової звітності. У посібнику зрозумілою мовою подано сучасний, обґрунтований діючими законодавчими і нормативними чинниками матеріал, що певним чином сприятиме зростанню професійного рівня та інтелектуальному розвитку студентів, підвищенню якості навчання з курсу «Бухгалтерський облік».
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.kart.edu.ua/handle/123456789/2408
ISBN: 978-617-654-035-9
Располагается в коллекциях:Навчальні посібники

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
НП.pdf1.78 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.