Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://lib.kart.edu.ua/handle/123456789/24443
Назва: Лікувальна фізична культура в закладах вищої освіти Україні
Автори: Гринько, Віталій Миколайович
Ржавська, Юлія Вячеславівна
Сапегіна, Ірина Олександрівна
Дорош, Микола Іванович
Черніна, Світлана Миколаївна
Лучко, Ольга Ростиславівна
Ключові слова: лікувальна фізична культура
студентський спорт
опорно-руховий апарат
травма
відновлення
Дата публікації: 2023
Видавництво: NGO «European Scientific Platform»
Бібліографічний опис: Лікувальна фізична культура в закладах вищої освіти Україні / В. Гринько, Ю. Ржавська, І. Сапегіна, М. Дорош, С. Черніна, О. Лучко // International scientific journal «Grail of Science». - 2023. - № 34. - С. 367-375.
Короткий огляд (реферат): Здоров'я людини визначається як один з найважливіших соціальних чинників, що свідчить про загальне здоров'я, сприятливі екологічні умови, ефективність системи виховання. Здоров'я людини щільно пов’язане з її професією, фізичною активністю, харчуванням, звичками, характером відпочинку, психоемоційним станом. Фізичне тренування не може компенсувати наслідки шкідливих звичок і неправильного харчування. Людина помирає не від певної хвороби, а від способу життя. У виникненні більшості хвороб винні не природа і суспільство, а сама людина – її лінощі, жадібність, нерозумність. Для того, щоб стати здоровим, потрібні власні зусилля, які не можливо нічим замінити. Лікувальна фізична культура (ЛФК) допомагає студентам з низьким рівнем здоров’я адаптуватися до умов навчання, а також повністю відновити функції організму, або корегує порушення здоров’я з урахуванням фізичного стану студентів. Впровадження в практику фізичного виховання форм ЛФК для студентів підвищить рівень рухової активності, поліпшить стан здоров’я і як наслідок сприяє більш якісної підготовки майбутніх фахівців. Особливістю методу лікувальної фізичної культури є те, що вона не лише оздоровлює і зміцнює організм, але й має виховне значення. В основі ЛФК лежить широке використання основної біологічної функції організму – руху.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://lib.kart.edu.ua/handle/123456789/24443
ISSN: 2710–3056 (print)
Розташовується у зібраннях:2023

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Гринько.pdf175.59 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.