Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://lib.kart.edu.ua/handle/123456789/24789
Назва: Організація та планування експлуатації і ремонту машин
Автори: Романович, Євгеній Валентинович
Дата публікації: 2024
Видавництво: Український державний університет залізничного транспорту
Бібліографічний опис: Силабус з дисципліни "Організація та планування експлуатації і ремонту машин". І семестр 2024/25 н.р.; 211-БКМ-Д24; освітній рівень: другий (магістр); галузь знань: 13 Механічна інженерія; спеціальність: 133 Галузеве машинобудування; освітня програма: Підйомно-транспортні, будівельні, дорожні, колійні машини та обладнання / укладач Є. В. Романович. - Харків: УкрДУЗТ, 2024. - 8 с.
Короткий огляд (реферат): Сучасне підприємство являє собою складний виробничо-господарський комплекс, що використовує різноманітні за своєю природою ресурси, зміст і структура яких постійно змінюються. Особливо швидко відбувається еволюція технічних засобів виробництва і способів їх з'єднання з людськими (трудовими) ресурсами. Основною рисою сучасного виробництва є гнучкість, швидке і адекватне ринковим запитам оновлення асортименту продукції, що випускається, постійне зниження витрат на її виготовлення, скорочення тривалості виробничого циклу. Навчальний курс «Організація та планування експлуатації і ремонту машин» (далі – ОПЕРМ) розглядає питання ефективного поєднання в просторі та часі всіх основних, допоміжних і обслуговуючих процесів, довгострокове й короткострокове планування виробництва, методи управління виробництвом, а також методи раціонального поєднання факторів виробництва на підприємстві. Мета навчальної дисципліни полягає в тому, щоб на основі її вивчення студент навчився розробляти економічно обґрунтовані рішення при проектуванні технологічних процесів ефективної експлуатації вантажно-розвантажувальної і відновлювальної техніки та оформлювати належним чином документацію у тому числі із використанням комп'ютерних систем. Основними завданнями вивчення курсу ОПЕРМ є навчити студента самостійно розробляти економічно і технічно обґрунтовані рішення при проектуванні технологічних процесів виконання вантажно-розвантажувальних робіт та оформлювати належним чином документацію у тому числі із використанням систем автоматизованого проектування.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://lib.kart.edu.ua/handle/123456789/24789
Розташовується у зібраннях:ОПП "Підйомно-транспортні, будівельні, дорожні, колійні машини та обладнання"

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
силабус.pdf396.29 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.