Please use this identifier to cite or link to this item: http://lib.kart.edu.ua/handle/123456789/30723
Title: Інтеграція принципів сталого розвитку в освітні програми з Фінансів, Банківської справи та страхування
Authors: Бойко, Дмитро Іванович
Єрмоленко, Олексій Анатолійович
Лисьонкова, Наталія Миколаївна
Issue Date: 2025
Publisher: Український державний університет залізничного транспорту
Citation: Бойко Д. І. Інтеграція принципів сталого розвитку в освітні програми з Фінансів, Банківської справи та страхування / Д. І. Бойко, О. А. Єрмоленко, Н. М. Лисьонкова // Реалізація цілей сталого розвитку в освітніх програмах Українського державного університету залізничного транспорту: від концепції до практики: тези наук.-метод. конф. ун-ту (26-27 листопада 2025 року). - Харків: УкрДУЗТ, 2025. - С. 115-116.
Abstract: Освіта відіграє головну роль у забезпеченні сталого розвитку країни, адже саме вона формує свідомих, відповідальних і компетентних громадян, здатних ухвалювати обґрунтовані рішення в економічній, соціальній та екологічній сферах. Завдяки освіті населення отримує знання про глобальні виклики, навички критичного мислення, розуміння принципів сталого управління ресурсами та активну громадянську позицію.
URI: http://lib.kart.edu.ua/handle/123456789/30723
Appears in Collections:Реалізація цілей сталого розвитку в освітніх програмах Українського державного університету залізничного транспорту: від концепції до практики

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Бойко.pdf506.45 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.