Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.kart.edu.ua/handle/123456789/7263
Название: Рейкове коло
Авторы: Бабаєв, Михайло Михайлович
Кошевий, Сергій Васильович
Сотник, Василь Олександрович
Романчук, В'ячеслав Борисович
Ананьєва, Ольга Михайлівна
Саяпіна, Інна Олександрівна
Ключевые слова: рейкове коло
генератор струму
фільтр
колійний трансформатор
приймач
Дата публикации: 2012
Издательство: Державна служба інтелектуальної власності України
Библиографическое описание: Пат. № 68742 Україна Рейкове коло / винахідники : М. М. Бабаєв, С. В. Кошевий, В. О. Сотник, В. Б. Романчук, О. М. Ананьєва, І. О. Саяпіна ; володілець : Українська державна академія залізничного транспорту ; заявл. 19.09.2011 ; опубл. 10.04.2012, Бюл. № 6.
Краткий осмотр (реферат): Рейкове коло складається з рейкової лінії, передавального кінця, що містить генератор сигнального струму, колійний фільтр та колійний трансформатор, причому вихід генератора підключений до входу трансформатора, вихід якого з'єднаний із входом колійного фільтра, який підключений до рейкової лінії, та приймального кінця, що містить приймач сигнального струму і колійний трансформатор, причому вхід трансформатора підключений до приймального кінця рейкової лінії, а вихід - до входу приймача. До рейкового кола додатково вводиться регульована лінія затримки, керований генератор одиничного імпульсу з довжиною імпульсу, що регулюється, та електронний ключ, причому вихід генератора сигнального струму на передавальному кінці рейкового кола з'єднаний із входом регульованої лінії затримки, сигнал з виходу якої надходить на вхід генератора одиничного імпульсу, вихід якого з'єднаний із першим входом електронного ключа, що керується, на другий вхід якого надходить сигнал з виходу колійного трансформатора, що знаходиться на приймальному кінці рейкового кола, а вихід електронного ключа з'єднано з входом колійного приймача сигнального струму.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.kart.edu.ua/handle/123456789/7263
Располагается в коллекциях:2012

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
patent68742.pdf203.62 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.