Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://lib.kart.edu.ua/handle/123456789/7263
Назва: Рейкове коло
Автори: Бабаєв, Михайло Михайлович
Кошевий, Сергій Васильович
Сотник, Василь Олександрович
Романчук, В'ячеслав Борисович
Ананьєва, Ольга Михайлівна
Саяпіна, Інна Олександрівна
Ключові слова: рейкове коло
генератор струму
фільтр
колійний трансформатор
приймач
Дата публікації: 2012
Видавництво: Державна служба інтелектуальної власності України
Бібліографічний опис: Пат. № 68742 Україна Рейкове коло / винахідники : М. М. Бабаєв, С. В. Кошевий, В. О. Сотник, В. Б. Романчук, О. М. Ананьєва, І. О. Саяпіна ; володілець : Українська державна академія залізничного транспорту ; заявл. 19.09.2011 ; опубл. 10.04.2012, Бюл. № 6.
Короткий огляд (реферат): Рейкове коло складається з рейкової лінії, передавального кінця, що містить генератор сигнального струму, колійний фільтр та колійний трансформатор, причому вихід генератора підключений до входу трансформатора, вихід якого з'єднаний із входом колійного фільтра, який підключений до рейкової лінії, та приймального кінця, що містить приймач сигнального струму і колійний трансформатор, причому вхід трансформатора підключений до приймального кінця рейкової лінії, а вихід - до входу приймача. До рейкового кола додатково вводиться регульована лінія затримки, керований генератор одиничного імпульсу з довжиною імпульсу, що регулюється, та електронний ключ, причому вихід генератора сигнального струму на передавальному кінці рейкового кола з'єднаний із входом регульованої лінії затримки, сигнал з виходу якої надходить на вхід генератора одиничного імпульсу, вихід якого з'єднаний із першим входом електронного ключа, що керується, на другий вхід якого надходить сигнал з виходу колійного трансформатора, що знаходиться на приймальному кінці рейкового кола, а вихід електронного ключа з'єднано з входом колійного приймача сигнального струму.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://lib.kart.edu.ua/handle/123456789/7263
Розташовується у зібраннях:2012

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
patent68742.pdf203.62 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.