Please use this identifier to cite or link to this item: http://lib.kart.edu.ua/handle/123456789/12263
Title: Втілення освітянського досвіду кращих вузів Європи і США в навчальний процес в УкрДУЗТ з метою підготовки кваліфікованих спеціалістів в галузі транспорту та реформування цієї галузі
Authors: Булига, В. О.
Issue Date: 2015
Publisher: ДІСА ПЛЮС
Citation: Булига В. О. Втілення освітянського досвіду кращих вузів Європи і США в навчальний процес в УкрДУЗТ з метою підготовки кваліфікованих спеціалістів в галузі транспорту та реформування цієї галузі / В. О. Булига // Вісник економіки транспорту i промисловості : тези доповідей за матеріалами одинадцятої науково-практичної міжнародної конференції "Міжнародні транспортні коридори та корпоративна логістика" (11 - 13 червня 2015 р.) - Харків : УкрДУЗТ, 2015. - С. 146.
Abstract: Ринок надання послуг в галузі освіти в Україні перенасичений, але при цьому якість освіти є низькою, стан наукових досліджень також реально низький. Для того, щоб покращити якість освіти в Україні в цілому та в УкрДУЗТ, зокрема, необхідне вивчення досвіду кращих вузів Європи та США, які в світовому рейтингу вузів займають перші позиції.
URI: http://lib.kart.edu.ua/handle/123456789/12263
Appears in Collections:№ 50

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Булига.pdf183.05 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.