Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://lib.kart.edu.ua/handle/123456789/16592
Назва: Організаційно-кадрове забезпечення ресурсозбереження на підприємствах залізничного транспорту
Інші назви: Organizational and personnel support of resource conservation at railway transport enterprises
Автори: Токмакова, Ірина Василівна
Харченко, Ольга Володимирівна
Tokmakova, I.V.
Kharchenko, O. V.
Ключові слова: управління
кадри
ресурсозбереження
забезпечення
підприємство
залізничний транспорт
management
personnel
resource saving
support
enterprise
railway transport
Дата публікації: 2022
Видавництво: Український державний університет залізничного транспорту
Бібліографічний опис: Токмакова І. В. Організаційно-кадрове забезпечення ресурсозбереження на підприємствах залізничного транспорту / І. В. Токмакова, О. В. Харченко // Вісник економіки транспорту і промисловості. – 2022. – № 80. – С. 76-85.
Короткий огляд (реферат): UA: У статті досліджується роль організаційно-кадрового забезпечення в підвищенні ефективності процесів ресурсозбереження на підприємствах залізничного транспорту. Розкрито зміст організаційно-кадрового забезпечення, у тому числі з’ясовано, що кадрова складова представляє собою інтегральну сукупність можливостей персоналу до трудової активності, а організаційна - уособлює побудову та устрій суб'єкта управління, спосіб його внутрішнього підпорядкування і зв'язки структурних елементів управління між собою. Визначено ключові проблеми організації і кадрового потенціалу ресурсозбереження на підприємствах залізничної галузі, а саме невідповідна цілям і завданням організаційно-управлінська структура, недостатній рівень розвитку професійних і особистісних компетенцій у сфері ресурсозбереження, відсутність культури ресурсозбереження і низька ефективність мотиваційного механізму. Запропоновано комплекс заходів щодо удосконалення системи організаційно-кадрового забезпечення за такими напрямами, як перепроєктування організаційно-управлінської структури, розвиток ресурсозберігаючих компетенцій, формування культури ресурсозбереження і поліпшення мотиваційного інструментарію. Акцентовано увагу на необхідності створення стійкої системи мотивації ресурсозбереження, що ґрунтується на поєднані матеріальних і нематеріальних стимулів, розробленні системи індивідуальних і колективних ключових факторів ефективності, а також врахуванні соціальних потреб персоналу. Зроблено висновок, що побудова організаційно-кадрового забезпечення на основі поданих пропозицій сприятиме підвищенню ефективності використання ресурсів, зниженню втрат і створенню передумов для виходу підприємств залізничної галузі з кризи.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://lib.kart.edu.ua/handle/123456789/16592
ISSN: 2075-4892(print); 2413-4892(online)
Розташовується у зібраннях:№ 80

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Tokmakova.pdf548.63 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.