Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://lib.kart.edu.ua/handle/123456789/18683
Назва: Удосконалення форм організації контролю знань студентів при проведенні семінарських занять з Філософії
Автори: Петрушов, Володимир Миколайович
Дата публікації: 2013
Видавництво: Українська державна академія залізничного транспорту
Бібліографічний опис: Петрушов В. М. Удосконалення форм організації контролю знань студентів при проведенні семінарських занять з Філософії / В. М. Петрушов // Підвищення рейтингу вищого навчального закладу : науково-методична складова : тези наук.-метод. конф. кафедр академії (4-5 грудня 2013 р.). - Харків : УкрДАЗТ, 2013. - С. 12-13.
Короткий огляд (реферат): Семінарські заняття є дуже важливою і вкрай необхідною формою вивчення студентами дисциплін гуманітарного циклу. Філософія у цьому циклі посідає особливе місце уже тому, що вона виконує в системі знання світоглядну та методологічну функції. У теоретичному плані семінарське заняття повинне не лише закріплювати основні положення нормативного курсу філософії, які були викладені лектором на лекції, але й розширювати предметне поле філософського знання. Це перша і, мабуть, основна функція, яка покладається на семінарське заняття. Семінарське заняття актуалізує теоретичні положення теми, яка вивчається, і викладач так повинен організувати хід розгляду питань, щоб студенти могли чітко артикулювати в обговоренні своє розуміння проблеми. Це буде дуже допомагати виконанню головного завдання вивчення філософії – щоб поняття, теоретичні положення стали нормою мислення студента, а це й буде показником його теоретичної зрілості. У практичному плані семінарське заняття виконує функцію, яка полягає у формуванні здатності студента застосовувати отримані знання при аналізі різних життєвих ситуацій. Це дуже важлива для процесу формування особистості студента функція. У цьому процесі керівник семінарського заняття в найбільшій мірі виступає репрезентантом суспільних орієнтирів, на які і скеровується активність мислення студентів.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://lib.kart.edu.ua/handle/123456789/18683
Розташовується у зібраннях:Підвищення рейтингу вищого навчального закладу: науково-методична складова

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Петрушов.pdf228.71 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.