Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://lib.kart.edu.ua/handle/123456789/9565
Назва: Методичні вказівки для самостійної роботи та завдання до розрахунково-графічної роботи з розділу «Кола однофазного синусоїдного струму»
Автори: Давиденко, Михайло Георгійович
Дата публікації: 2022
Видавництво: Український державний університет залізничного транспорту
Бібліографічний опис: Методичні вказівки для самостійної роботи та завдання до розрахунково-графічної роботи з розділу «Кола однофазного синусоїдного струму» дисциплін «Теоретичні основи електротехніки та електромеханіки» та «Електротехніка та електричні машини» / укладач : М. Г. Давиденко ; кафедра електроенергетики, електротехніки та електромеханіки. − Харків : УкрДУЗТ, 2022. − 35 с.
Короткий огляд (реферат): Пристрої, в яких сигнальні струми або електроживлення забезпечуються одиночним джерелом синусоїдної напруги, складають велику частку засобів залізничної автоматики та зв’язку. Крім того, в багатьох пристроях подібного призначення використовують одиночні джерела періодичної несинусоїдної напруги, яку можна подати у вигляді суми синусоїдних складових (гармонік), і за умови лінійності кола звести його розрахунок до комплексу розрахунків електричних коливань, викликаних кожною з цих складових окремо. Отже, визначення струмів і напруг лінійного електричного кола, яке знаходиться під дією одиночного джерела синусоїдної напруги (тобто кола однофазного синусоїдного струму) є універсальним компонентом значної частини важливих для практики електротехнічних розрахунків. Метою здійснення самостійної роботи із вивчення методів та прийомів розрахунку та виконання розрахунково-графічної роботи (РГР) є поглиблення базових знань з розрахунку лінійних електричних кіл синусоїдного струму, типових для пристроїв автоматики та зв’язку. В результаті виконання РГР студент повинен знати основні амплітудні, фазові та частотні співвідношення між струмами та напругами як для окремих елементів електричного кола, так і для їх типових сполучень, вміти поширювати засвоєні прийоми на розрахунок лінійних електричних кіл довільної складності.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://lib.kart.edu.ua/handle/123456789/9565
Розташовується у зібраннях:2022

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Методичні вказівки.pdf1.05 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.